Reklama

Dla seniorów

Opublikowano:
Autor:

Dla seniorów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkowie Klubu Seniora "Jak w Rodzince", działającym przy stowarzyszeniu "Nasze Miasto Radomyśl Wielki", biorą udział w kursie komputerowym. Nabór na kolejny kurs trwa, każdy senior chętny poznać świat komputerów może się zgłosić.

Kurs organizowany jest przez stowarzyszenie w ramach projektu "Wszystko co ludzkie nie jest nam obce", finansowanego przez gminę Radomyśl Wielki i powiat mielecki.

Uczestniczy w nim 16 osób. Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie mogło zakupić potrzebne do nauk monitory czy pendrive`y. Kurs odbywa się w zespole szkół w Radomyślu Wielkim, będzie obejmował 22 godziny nauki i zakończy się pod koniec października.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w kursie komputerowym mają możliwość dostać się do kolejnej edycji, która ruszy już początkiem października. Będzie mogło w nim wziąć udział 25 osób. Plan kursu jest ambitny, ma trwać zdecydowanie dłużej, bo aż 120 godzin. – Będzie on bardziej profesjonalny, dłuższy i oczywiście bezpłatny. Przeprowadzi go firma zewnętrzna. Przyjmujemy zgłoszenia chętnych z całej gminy – informuje Andrzej Ziobroń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE