Reklama

Diecezjalny dzień życia i rodziny tym razem w Mielcu. Będzie msza z kościele Ducha Świętego

Opublikowano:
Autor:

Diecezjalny dzień życia i rodziny tym razem w Mielcu. Będzie msza z kościele Ducha Świętego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 11 października w Polsce będzie mieć miejsce dzień papieski. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem "Totus Tuus". To wydarzenie co roku gromadziło setki rodzin na tradycyjnym marszy życia i rodziny. Ze względu na pandemię koronawirusa zmieniono plany. Odbędzie się msza w Mielcu w kościele Ducha Świętego, którą odprawi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Diecezjalna uroczystość związana z dniem papieskim w Kościele zaplanowana jest w Mielcu w kościele pw. Ducha Świętego. Mszę świętą o godzinie 12 w niedzielę 11 października odprawi biskup tarnowski Andrzej Jeż. 

- "[...]11 października, przypada Dzień Papieski w Polsce obchodzony pod hasłem: Totus Tuus. Tradycyjnie w naszej diecezji ten dzień łączył się z Marszem dla Życia i Rodziny. Jednak ze względu na sytuację spowodowaną pandemią, w tym roku Marsz się nie odbędzie. Natomiast w tym dniu zgromadzimy się na Mszy świętej w parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu o godz. 12.00, sprawowanej w intencji wszystkich wspierających poczęte życie oraz małżeństw i rodzin naszej diecezji. Zapraszam do wspólnej modlitwy a także do łączności poprzez transmisję diecezjalnego Radia RDN i strony internetowej parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu - czytamy w liście biskupa Andrzeja Jeża do diecezjan.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE