Reklama

Delegatury WIOŚ w Mielcu raczej nie będzie!

Opublikowano:
Autor:

Delegatury WIOŚ w Mielcu raczej nie będzie!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas wczorajszej debaty na temat czystości powietrza w Mielcu padło wiele cennych informacji. Mieszkańcy pytali m. in. o obietnice, jakie padły w Mielcu podczas wyborów samorządowych. Wtedy Minister Środowiska obiecał m. in. delegaturę WIOŚ w Mielcu. Od obietnicy minęło już tyle czasu, a informacji o delegaturze nie ma.

Jak poinformował wczoraj podczas debaty prezydent Mielca Jacek Wiśniewski spotkał się w tej sprawie z dyrektorem WIOŚ w Rzeszowie Krystyną Sołek. 

- W styczniu 2019 roku zaraz po zmianie ustawy wybrałem się do dyrektor WIOŚ w Rzeszowie. Chciałem wyjaśnić temat powstania w Mielcu jednostki zamiejscowej WIOŚ w naszym mieście i jaką otrzymałem odpowiedz? Absolutnie nie. Nie chciałbym powtarzać tych słów, które tam powiedziałem, jak się dowiedziałem. Dlatego proszę nie zarzucać nam jako samorządowcom, że jesteśmy nie skuteczni - powiedział prezydent Jacek Wiśniewski.

Chodziło o zarzuty mieszkańców, którzy uważają, że za obietnice obietnice kierowane przez ministra środowiska ma odpowiadać miasto Mielec. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE