Reklama

Czy warto zostać żołnierzem? Rusza kampania informacyjna MON

Opublikowano:
Autor:

Czy warto zostać żołnierzem? Rusza kampania informacyjna MON   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie informuje, że Ministerstwo Obrony Narodowej realizować będzie ogólnopolską kampanię rekrutacyjną do Wojska Polskiego pod hasłem „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Kampanię zainaugurował 14 października w Lublinie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Głównym celem MON jest zwrócenie społeczeństwa na atrakcyjne perspektywy jakie niesie z sobą służba wojskowa oraz na korzyści z niej wynikające dla rozwoju osobistego i zawodowego człowieka. Celem jest przede wszystkim zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych, w służbie zawodowej, rezerwie, w służbie terytorialnej oraz we wszystkich korpusach – szeregowych, podoficerów i oficerów.

Kampania będzie realizowana w formie tygodni rekrutacyjnych – raz w miesiącu w danym regionie. Podczas tygodni rekrutacyjnych mobilne zespoły składające się z przedstawicieli terenowych organów administracji wojskowej oraz żołnierzy z lokalnych jednostek wojskowych będą informować o przebiegu służby. Żołnierze w uzgodnionych miejscach na terenie miast i wsi prezentować będą również swoje wyposażenie indywidualne i uzbrojenie oraz obsługiwany sprzęt.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE