Reklama

Czy miasto zrealizowało budżet obywatelski 2015?

Opublikowano:
Autor:

Czy miasto zrealizowało budżet obywatelski 2015? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dokładnie rok temu poznaliśmy wyniki głosowania na projekty w pierwszej i jedynej edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy spośród 29 projektów wybrali trzy. Na ich realizację magistrat zapewnił 700 tys. złotych.

Mielczanie wybrali dokładnie trzy projekty. Pierwszy z nich dotyczył budowy nowego wielofunkcyjnego boiska na terenie klubu sportowego „Gryf” w Mielcu. Zaprojektowano tam boiska do siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego i badmintona. Na to zadanie przygotowano 300 tys. złotych. Projekt, który zdobył drugie miejsce i też został skierowany do realizacji, dotyczył mieleckiego schroniska dla zwierząt.

Miss 

Mielca 2017

Autorzy projektu za kwotę około 100 tys. Złotych zaproponowali budowę nowego obiektu na terenie schroniska, w którym znajdowałyby się pomieszczenia dla kotów. Projekt, który zdobył trzecie miejsce, przygotowali mieszkańcy, którzy działają na rzecz czystości powietrza w mieście. Zaproponowali budowę stacji monitoringu powietrza. Wstępny koszt inwestycji wyceniono na kwotę około 300 tys. złotych.

Więcej w 44 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE