Reklama

Chcesz coś zmienić w powiecie mieleckim? Wypełnij anonimową ankietę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Mielcu

Chcesz coś zmienić w powiecie mieleckim? Wypełnij anonimową ankietę - Zdjęcie główne

Władze powiatu mieleckiego czekają na Twój głos | foto Starostwo Powiatowe w Mielcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa opracowanie Planu Rozwoju Powiatu Mieleckiego na lata 2021-2030. Dlatego mieszkańcy naszego powiatu mogą wypełnić anonimową ankietę, w której odpowiedzą m.in. na pytanie jak żyje im się w powiecie mieleckim, z czego są zadowoleni, a co nie spełnia ich oczekiwań, co chcieliby zmienić i jak wyobrażają sobie naszą małą ojczyznę w roku 2030. Publikujemy lik do ankiety.

Plan Rozwoju Powiatu Mieleckiego ma na celu wyznaczenie kierunków działań, jakie należy podjąć w perspektywie 2030 roku. Ważny punkt wyjścia do rozważań nad kierunkami rozwoju powiatu stanowić będą opinie mieszkańców.

- Każdy szczery głos od mieszkańców będzie dla nas niezmiernie ważny i przydatny w dalszych pracach nad tworzeniem planu rozwoju. Serdecznie zachęcamy więc wszystkich do podzielenia się swoimi opiniami, pomysłami i wizjami przyszłości powiatu mieleckiego. Wypełnienie dedykowanej ankiety to zaledwie kilka minut – mówi starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Ankietę można wypełnić  >>> TUTAJ <<<

Badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki prezentowane będą jedynie w formie zbiorczych zestawień. Warto dodać, że w dalszym etapie prac nad opracowaniem planu rozwoju zidentyfikowane zostaną cele główne, cele szczegółowe oraz kierunki działań, które wytyczą ścieżkę rozwoju powiatu mieleckiego na najbliższe dziewięć lat.

Wskazane w dokumencie kierunki rozwoju powiatu poddane zostaną konsultacjom społecznym m.in. podczas spotkań informacyjnych oraz warsztatów strategicznych z udziałem mieszkańców powiatu oraz kluczowych partnerów reprezentujących mieszkańców – tj. przedstawicieli administracji samorządowej, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń, przedsiębiorców, lokalnych liderów i innych zainteresowanych.

Prace nad utworzeniem planu rozwoju planowo mają zakończyć się w maju. Do końca czerwca dokument zostanie zaprezentowany Radzie Powiatu Mieleckiego, w której gestii leży przyjmowanie programów rozwoju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy