Reklama

Brutalna napaść na 55-latka

Opublikowano:
Autor:

Brutalna napaść na 55-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarzut rozboju usłyszało trzech mężczyzn, którzy w agresywny sposób napadli na 55-letniego mielczanina. Pobili go i skopali dla... wartego 150 złotych zegarka.

Zdarzenie, o którym mowa, rozegrało się w sobotni wieczór, 24 września, nieopodal wiaduktu przy ul. Jagiellończyka. Przebywający w tej okolicy 55-letni mielczanin zaczepiony został przez trójkę mężczyzn. Bardzo szybko doszło między nimi do utarczki słownej, która zakończyła się brutalnym pobiciem ofi ary. - Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, sprawcy kopali i bili 55-latka po całym ciele. Ostatecznie zabrali mu wart 150 złotych zegarek i uciekli z miejsca zdarzenia – relacjonuje Urszula Chmura, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Tuż po zdarzeniu policjanci ustalili domniemanych sprawców. Zatrzymani mają od 29 do 39 lat i w momencie przechwycenia przez policję byli pod wpływem alkoholu. Po tym jednak, jak wytrzeźwieli w policyjnym areszcie i usłyszeli zarzuty rozboju, przyznali się do winy. Póki co sąd zadecydował o zastosowaniu wobec sprawców środka zapobiegawczego w postaci dwumiesięcznego aresztu. Przestępstwo jednak, którego dopuścili się wobec 55-latka, kosztować ich może znacznie więcej. Zgodnie z obowiązującym kodeksem karnym za rozbój przewiduje się kary nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej w 40 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE