Reklama

Będą podwyżki dla pracowników niemedycznych mieleckiego szpitala

Opublikowano:
Autor:

Będą podwyżki dla pracowników niemedycznych mieleckiego szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor mieleckiego szpitala podpisał porozumienie ze związkami zawodowymi, dzięki którym pracownicy niemedyczni otrzymają podwyżkę. Będzie ona przyznana na takich samych warunkach jaką niedawno otrzymały pielęgniarki i położne.

Komisja Zakładowa NSZ Solidarność informuje że w dniu 22.08.2018 r. zostało podpisane porozumienie dotyczące pracowników nie będących pielęgniarkami, położnymi i lekarzami na analogicznych zasadach jak podpisane porozumienie z grupą pielęgniarek i położnych tj, przewiduje wzrost wynagrodzenia zasadniczego (stawki) o 200 zł od 01.09.2018r. i o dalsze 100 zł od 01.06.2019 r.


Porozumienie zostało podpisane przez Dyrektora Leszka Kwaśniewskiego przy obecności Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły.


 Strony oświadczyły, że nadal będzie prowadzony -  w dotychczasowym zakresie – spór zbiorowy pomiędzy Pracodawcą oraz Zakładową Organizacją Związkową oraz innymi zakładowymi organizacjami związkowymi wszczęty na podstawie wystąpienia z dnia 16 kwietnia 2018 r. pt. ,,Postulaty dotyczące warunków płac i wolności związkowych’’ i że postulaty objętym tym sporem zbiorowym pozostają aktualne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE