Reklama

Bardzo dobrze płatna praca w Anglii. Aktualnie trwa nabór w WUP

Opublikowano:
Autor:

Bardzo dobrze płatna praca w Anglii. Aktualnie trwa  nabór w  WUP  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi nabór do pracy w Anglii w magazynie odzieżowym. Wynagrodzenie kilkakrotnie wyższe niż w Polsce

Do obowiązków  osoby, która będzie pracowała w angielskim magazynie odzieżowym  będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie internetowego dystrybutora odzieży znanych światowych marek. Od kandydatów nie wymaga się znajomości języka angielskiego, choć będzie to atutem. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe i w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi  9 funtów brytyjskich czyli około 45 zł.  W Polsce urzędowa stawka godzinowa to aktualnie 17 zł za godzinę. Wszyscy nowi kandydaci otrzymają wraz z pierwszą wypłatą Welcome Bonus w kwocie 100 funtów brytyjskich (ok. 500 zł).

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV na adres e-mail doradcy EURES, Pana Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl lub o kontakt telefoniczny 17 743 28 01.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w czwartek, 24 września 2020 roku, w Wojewódzkim Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11.

Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego kandydaci będą umawiani na konkretne godziny. Osoby zainteresowane proszone są o założenie maseczek jeszcze  wejściem do budynku urzędu, przed umówioną wizytą, w jej trakcie oraz o zachowanie dystansu społecznego.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES na stronach: www.eures.praca.gov.pl, www.eures.europa.eu; oraz pod nr tel. 17 743 28 01.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE