Reklama

Bajkowo kolorowo

Opublikowano:
Autor:

Bajkowo kolorowo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie z postaciami z ulubionych bajek, gry rodzinne i zabawa taneczna pod chmurką to tylko niektóre z atrakcji VIII Pikniku Integracyjnego, który odbył się 17 września w Dulczy Małej.

Piknik organizowany przez Stowarzyszenie "Nasza Gmina", Radę Sołecką wsi Dulcza Mała i Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim wpisał się na stałe w kalendarzu imprez integracyjnych, na które z niecierpliwością czekają dzieci wraz z rodzicami.  Chociaż brakowało słońca, atmosfera była wspaniała i bardzo gorąca.

Piknik tradycyjnie uświetniły występy podopiecznych placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie "Nasza Gmina". W tym roku przedszkolaki z "Radosnego Startu" zatańczyły poloneza, a maluchy zaśpiewały piosenkę o krasnoludkach. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Pnia dosłownie zatrzęśli sceną, prezentując energetyczny repertuar muzyki ludowej. Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej odegrali bajkowe scenki. Wtedy też scenę opanowały postacie z bajek, które zaprosiły wszystkich do zabawy i poprowadziły grę rodzinną z wieloma konkurencjami. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Wśród nich znalazł się także rower, ufundowany przez firmę Trans Rower. Do wygrania było również pięć rodzinnych sesji fotograficznych, karnety na siłownię oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. 

Wesołe animacje przeprowadziła niezawodna grupa Alternatywa z Mielca, która dbała o wspaniałą atmosferę i dobre humory wszystkich przybyłych na piknik. Na zmarzniętych i mniej aktywnych uczestników czekała ciepła herbata i kawa, popcorn, wata cukrowa i fontanna czekoladowa. Rodzice uczniów zadbali o smakołyki, strażacy serwowali bigos i grochówkę, a niezawodny pan Janusz częstował wszystkich kiełbaskami z grilla. Dzieci mogły skorzystać z salonu piękności, w którym malowano twarze, kolorowano włosy i zdobiono ręce błyszczącymi tatuażami. Do pomocy włączyli się wolontariusze z Gimnazjum Publicznego z Radomyśla Wielkiego oraz członkowie nowo powstałego Koła Wolontariatu Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej.
- Chociaż zabawa była wspaniała, wszystko co dobre musiało się kiedyś skończyć. Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłą atmosferę. Dziękujemy naszym wszystkim darczyńcom, bez których cała impreza nie mogłaby się odbyć. Bez ich wsparcia nie udałoby się nam sprawić dzieciakom tak wielkiej radości. Do zobaczenia na kolejnym pikniku – przekazują organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE