Reklama

Awanse zawodowe nauczycieli w gminie Mielec

Opublikowano: ndz, 5 wrz 2021 11:03
Autor: | Zdjęcie: UG Mielec

Awanse zawodowe nauczycieli w gminie Mielec - Zdjęcie główne

Nauczyciele wcześniej złożyli uroczyste ślubowanie | foto UG Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Urzędzie Gminy w Mielcu, wójt Józef Piątek uroczyście wręczył Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego dwóm nauczycielkom. W lipcu zdały egzamin przed komisją egzaminacyjną, uzyskując tym samym stopień nauczyciela mianowanego.

Nowe stopnie awansu 25 sierpnia otrzymały:

Joanna Jolanta Występek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej

Dominika Ewelina Dereń - nauczyciel wychowania przedszkolnego w Zespole Szkół w Podleszanach

Ponadto nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie: "Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg", potwierdzając je podpisem.

W uroczystości wręczenia awansów uczestniczyli również: Bożena Mazur - sekretarz Gminy Mielec, Barbara Szwakop - kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych, Małgorzata Jastrząb -  dyrektor Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, Halina Cygan - dyrektor Zespołu Szkół w Podleszanach, 

- Nowo mianowanym nauczycielom życzymy satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - przekazują urzędnicy gminni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +1 / -2

    podatnik

    Po co 9 szkol w gminie 13000 mieszkancow??? Wystarczy 4 moze 5 porzadnych szkol ale kto odwazy sie zlikwidowac niepotrzebne szkoly.