Reklama

Akcja "Znicz" w powiecie mieleckim. Sprawdź, jak zmieni się ruch i gdzie parkować przy cmentarzach

Opublikowano:
Autor:

Akcja "Znicz" w powiecie mieleckim. Sprawdź, jak zmieni się ruch i gdzie parkować przy cmentarzach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku w związku z dniem Wszystkich Świętych na terenie naszego województwa nad bezpieczeństwem i porządkiem na drogach czuwać będą podkarpaccy policjanci. Działania „Znicz 2018” rozpoczęły się 31 października i trwać będą do niedzieli 4 listopada.

Od środy funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy. W tych dniach najważniejsza jest cierpliwość i ostrożność za kierownicą. W wielu miejscach zmianom ulegnie organizacja ruchu. Wszędzie tam, gdzie tworzyć się będą zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem. Istotne będzie więc zwracanie uwagi na oznakowanie i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

CMENTARZ KOMUNALNY:

Wjazd na cmentarz ul. Królowej Jadwigi – wyjazd obwodnicą drogą W-985 w kierunku ulicy Wolności i miejscowości Szydłowiec. Ul. Królowej Jadwigi będzie droga jednokierunkową. Na obwodnicy Mielca droga W-985 na odcinku od ul. Wolności do skrzyżowania z drogą do miejscowości Szydłowiec ograniczenie prędkości do 30 km/h, zakaz wyprzedzania oraz zakaz skrętu w ul. Królowej Jadwigi. Autobusy komunikacji miejskiej oraz pojazdy taxi poruszać się będą ulicą Królowej Jadwigi w kierunku do ul. Partyzantów mimo zakazu wjazdu w tą ulicę.

Parking główny przy Cmentarzu. Parking dodatkowy przewidziany jest na obwodnicy Mielca droga W-985 w rejonie cmentarza. Zaleca się z korzystania z darmowej w tym dniu komunikacji miejskiej. Wyjazd z parkingów będzie się odbywał obwodnicą w kierunku miejscowości Szydłowiec i ul. Wolności. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ PARAFIALNY (ul. Długosza)

Parkingi główne zorganizowane będą na ul. Głowackiego – stary dworzec - oraz przed sklepem Jysk przy ul. Sienkiewicza. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ W CHORZELOWIE:

Parking główny przy kościele parafialnym, parking przy cmentarzu oraz na drogach dojazdowych do posesji i działek. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ w Mielcu (ul. Rzochowska):

Na ul. Dębickiej w odległości po 500 m. od skrzyżowania z ulicą Rzochowską po obu stronach jezdni obowiązywał będzie znak „Zakaz zatrzymania”. Parking główny przy Cmentarzu oraz na ul. Rzochowskiej. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ w Książnicach:

Parking przy cmentarzu oraz po jednej stronie drogi powiatowej nr 1152. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ w Radomyślu Wielkim:

Na trasie W- 984 od Rynku do ul. Wałowej obowiązywał będzie znak „Zakaz zatrzymania”. Parking główny przed kościołem parafialnym, parkowanie również na ul. Rynek i ul. Wałowej. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

CMENTARZ w Padwi Narodowej:

Parking główny przy cmentarzu i przed kościołem parafialnym oraz na ulicach dojazdowych do rynku. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE