Reklama

Ada z Mielca dalej w "Top Model"

Opublikowano:
Autor:

Ada z Mielca dalej w "Top Model" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 osób z 50 trafiło do kolejnego etapu programu "Top Model". Wybieg i sesje zdjęciowe wyłoniły ścisłą czołówkę kandydatów do wielkiego finału.

Jest o co walczyć. Nagrodą dla zwycięzcy jest kontrakt z międzynarodową agencją modelek „AVANT” oraz okładka w miesięczniku „Glamour”. Czeka na niego również 100 tys. złotych w gotówce. Kto nim będzie?

Wśród 50 kandydatów do dalszej części programu zakwalifikowało się 15 osób, w tym nasza Adrianna Daniel, Miss Mielca 2011, żona byłego piłkarza Stali Mielec, obecnie mieszkająca z rodziną w Elblągu.

Tak Ada walczyła o kolejny etap

Dzień walki o awans minął w Pieninach. W kolejnym odcinku programu "Top Model" uczestnicy zaprezentowali się w pierwszym pokazie mody. - Dwa zadania rozstrzygną, kto trafi do domu "Top Model" - mówił Michał Piróg.

- Na początku myślałam, że nie dam rady się obnażyć. Mój mąż chyba by nie chciał, żeby ktoś mnie tak oglądał, no ale, taka praca modelki - powiedziała 21-letnia Ada Daniel z Mielca, przygotowując się do wybiegu.

- Ciekawa uroda, ciekawa proporcja - podsumowali jurorzy, kiedy Ada pojawiła się przed nimi. Podczas podejmowania decyzji, kto przechodzi dalej, Joanna Krupa powiedziała: - Blondyna seksi, high fashion, w jednej dziewczynie jest wszystko.

Kiedy Ada przeszła dalej po pierwszym wybiegu, usłyszała: - Wiecie, że teraz będzie coraz trudniej. Będzie coraz mniejsza grupa. Gotowi do ciężkiej pracy?

Tą ciężka pracą okazała się profesjonalna sesja zdjęciowa w górach. - Uwielbiam pozować do sesji. To nasza pierwsza i dam z siebie 100% - powiedziała mielczanka podczas przygotowań. Okazało się, że jej zadaniem jest pozowanie wręcz w lodowatej wodzie. - Z każdym zdjęciem, z każdą minutą myślałam, że tam zamarznę.

Ada jest przepiękna, jest mega seksi. Absolutnie czuje, jakby ta woda była ciepła - powiedzieli jurorzy obserwujący przebieg sesji.

- Trochę taka określona piękna blondynka, tylko czy trochę nie za komercyjna na modelkę? - usłyszała podczas ostatecznych eliminacji.

- Gdyby nie Ada to to zdjęcie staje się nudne - dodał Dawid Woliński, jeden z jurorów. - Jak patrzę na to zdjęcie, to najpierw widzę ciebie - podkreśliła Katarzyna Sokołowska.

- Cieszę się bardzo, że się dostałam! - nie kryła emocji Adrianna po usłyszeniu, że przechodzi do kolejnego etapu.

Nadal trzymamy kciuki.

Pierwszy materiał na temat udziału Ady Daniel w "Top Model" TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE