Reklama

Absolutorium dla starosty

Opublikowano:
Autor:

Absolutorium dla starosty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy poniedziałek okaże się, czy radni powiatowi pdejmą uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium zarządowi powiatu mieleckiego z tytułu wykonania budżetu za 2015 rok.

Planowana sesja zawiera wiele punktów, które mogą okazać się istotne dla wielu mieszkańców całego powiatu. Podczas jej trwania między innymi:

  • radni przyjrzą się sprawie zatwierdzenia sprawozdania z wykonania budżetu powiatu mieleckiego za 2015 rok i sprawozdania finansowego za 2015 rok,
  • radni zdecydują, czy udzielić absolutorium zarządowi powiatu mieleckiego z tytułu wykonania budżetu za 2015 rok,
  • podejmą uchwałę w sprawie zmiany uchwały budżetowej powiatu mieleckiego na 2016 rok,
  • podejmą uchwałę w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu przeprowadzenia konkursu i wybrania kandydata na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. 
  • radni zdecydują, czy zatwierdzone zostanie Sprawozdanie Finansowe Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu za rok obrotowy 2015 wraz ze Sprawozdaniem z działalności Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu za 2015 rok,
  • radni zdecydują, czy zatwierdzone zostanie Sprawozdanie Finansowe Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu za rok obrotowy 2015 wraz ze Sprawozdaniem z działalności Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu za 2015 rok.
Obrady są jawne, a w sesji może uczestniczyć każdy zainteresowany mieszkaniec powiatu.

XX Sesja Rady Powiatu Mieleckiego odbędzie się 28 czerwca o godzinie 9 w sali obrad Starostwa Powiatowego przy ul. Sękowskiego 2b.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE