Reklama

400 metrów drogi w Tuszowie Narodowym

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG Tuszów Narodowy

400 metrów drogi w Tuszowie Narodowym - Zdjęcie główne

Droga ""za młynem" w Maliniu przejdzie modernizację. | foto UG Tuszów Narodowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szykuje się kolejna modernizacja dróg w gminie Tuszów Narodowy. Tym razem prace zostaną wykonane w Maliniu dzięki przyznanej dotacji województwa podkarpackiego z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Na drodze gminnej zostanie położony asfalt.

Kwota dofinansowania wynosząca 65 tys. zł, zostanie wykorzystana na remont drogi gminnej w Maliniu za młynem na odcinku 390 mb. z położeniem masy bitumicznej. Będzie służyła mieszkańcom tamtego rejonu i funkcjonującym przy niej kilku firmom. 

- Od lat z tych funduszy sukcesywnie remontujemy lokalne drogi gminne w różnych miejscowościach. Dobra infrastruktura drogowa, oświetlenie uliczne, chodniki w  naszej gminie, to priorytety – przekazuje wójt gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz.

- Rokrocznie zakładamy w budżecie środki własne oraz pozyskujemy dotacje aby tą infrastrukturę poprawiać i rozbudowywać. Na przestrzeni ostatnich lat zmodernizowaliśmy kilometry dróg, powstały nowe chodniki, liczne odcinki oświetlenia ulicznego, które znacznie usprawniły życie mieszkańcom. Obecnie opracowujemy lub już mamy opracowaną dokumentację na remonty i modernizacje kolejnych dróg, budowę chodników i oświetlenia w różnych miejscowościach gminy – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy