Teraz
+32°
Główna
Najnowsze
Logowanie
15:00
18:00
+26°
"Chciałabym, by nie było dla kogo organizować takich wigilii" - odbyło się świąteczne spotkanie dla osób samotnych
Miejska wigilia dla samotnych w Mielcu była potrzebna
Wigilia dla samotnych kolejny raz odbędzie się w Mielcu