Teraz
+22°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
+21°
06:00
+23°
Mieszkanka powiatu mieleckiego jechała pod prąd jedną z rzeszowskich ulic i doprowadziła do zderzenia. Dwie osoby w szpitalu