Reklama

Wielki sukces Piłkarskich Nadziei! Zagrają na Stadionie Narodowym

Opublikowano:
Autor:

Wielki sukces Piłkarskich Nadziei! Zagrają na Stadionie Narodowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Drużyna Piłkarskich Nadziei zagra w krajowym finale turnieju "Z podwórka na stadion - O Puchar Tymbarku". To ogromny sukces!

Znakomicie spisały się drużyny AP Piłkarskie Nadzieje na wojewódzkim finale turnieju "Z podwórka na stadion - O Puchar Tymbarku" - największej tego rodzaju inicjatywie w Europie, której współorganizatorem jest PZPN.

Chłopcy z rocznika 2009 okazali się najlepsi i to oni reprezentować będą Podkarpacie na finale krajowym rozgrywanym bezpośrednio przed meczem o Puchar Polski w Warszawie na Stadionie Narodowym. Zdobyli okazały puchar i złote medale, a najlepszym strzelcem turnieju okazał się podopieczny trenera Tomasza Grabca - Emil Ziobroń.

- Nasi zawodnicy z rocznika 2009 okazali się bezkonkurencyjni w województwie podkarpackim. Wszystkie trzy turnieje eliminacyjne - gminny, powiatowy i wojewódzki, przebrnęli, nie gubiąc ani jednego punktu. W sumie zagrali 12 meczów, strzelając 133 gole, tracąc zaledwie 9 - komentuje trener Grabiec.

Ich koleżanki i rówieśniczki z SP w Maliniu, na co dzień trenujące w APPN pod kierunkiem trenera Lesława Jachowicza, przywiozły z Tarnobrzega brązowe medale oraz tytuł "królowej strzelców", który ustrzeliła Milena Bauer.

Nie dużo brakło, aby o medale powalczyli ich młodsi koledzy. Zawodnicy rocznika 2011 trenerów Pawła Irli i Mariusza Beca uplasowali się na miejscach 5-8. Wcześniej zdecydowanie wygrywając grupę.

 

Skład zwycięskiej drużyny z rocznika 2009: Skóraś, Szady, Ziobroń, Lubaś, Golba, Nowak, Myszka. Trener Tomasz Grabiec. 

Skład rocznika 2011: Bec, Masajada, Ziobroń, Zaręba, Strączek, Gros, Chmielowiec, Babula, Stec. Trenerzy Paweł Irla i Mariusz Bec. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE