Weterani w Nowej Sarzynie

Weterani w Nowej Sarzynie - Zdjęcie główne

SportW sobotę, 25 marca, w hali MOSiR-u w Nowej Sarzynie rozgrywano III edycję Grand Prix Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym.

Wśród uczestników była trójka graczy z Mielca. Józef Turecki w kat. wiekowej 60+ zajął 1 miejsce. W kategorii 50+ Janusz Watracz zajął 7 miejsce, a w kategorii 40+ Jacek Szwedo uplasował się na 6 pozycji. W kategoriach miast Mielec zajął trzecie miejsce za Rzeszowem i Sanokiem. Na zakończenie najlepsi otrzymali puchary i dyplomy, które wręczał prezes Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Henryk Oleksiuk.

W niedzielę, 26 marca, rozgrywano w Nowej Sarzynie mistrzostwa Podkarpacia młodzików. Mielec reprezentował Kamil Kwiatkowski, zajmując 14 miejsce.