To była katastrofa! – SPR Stal Mielec przegrywa z Gwardią Opole (23:31)

Opublikowano:
Autor:

To była katastrofa! – SPR Stal Mielec przegrywa z Gwardią Opole (23:31) - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

SportSPR Stal Mielec po bardzo złej grze w drugiej połowie meczu przegrała z Gwardią Opole (23:31). Gospodarze grali bardzo źle. Wykorzystywała to drużyna z Opola, która odniosła pewne zwycięstwo.

Trener mieleckiej drużyny, Łukasz Rybak był załamany. Nie tak wyobrażał sobie grę swoich zawodników. –Pierwsza połowa po raz kolejny była dobra w naszym wykonaniu. Graliśmy zespołowo, konsekwentnie i nie popełnialiśmy własnych błędów- stwierdził. Dodał, że o wyniku zadecydowała ogromna ilość błędów własnych w drugiej połowie, co wykorzystywał przeciwnik. –Przegrywamy kolejny mecz, gdzie walczymy trzydzieści minut i wszystko idzie na marne- zakończył.

SPR Stal Mielec – Gwardia Opole 23:31 (14:11)

Stal: Lipka, Barnaś – Wilk 6, Krępa 1, Janyst 4/3, Wypych, Kłoda 1, Kubisztal, Kirilenko 2, Dementiew 5, Basiak, Kawka 1, Krygowski 3, Chodara, Krupa.

Gwardia: Malcher, Zając – Lemaniak 8, Adamski 1, Siwak 3, Łangowski 6, Bąk 5, Komisarczuk, Tarcjionas, Mokrzki, Stańko, Jankowski 1, Zadura 3, Morawski 4/3, Przybysz.