Sukcesy mieleckiej akrobatyki

Sport Pierwsze sukcesy na Mistrzostwach Łańcuta w akrobatyce sportowej mieleckiej grupy akrobatycznej Fundacji EDU.

Złoto oraz wyróżnienia – to pierwsze sukcesy zawodników mieleckiej grupy akrobatycznej Fundacji EDU w Łańcucie. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych w VII Mistrzostwach Łańcuta w Akrobatyce Sportowej.

1 miejsce w ćwiczeniach ind. w kat.wiekowej 9-10 lat zdobyła Izabela Łagowska (startowało 61 zawodników)

7 miejsce w ćwiczeniach ind. w kat.wiekowej 13 - 15 lat zdobyła Patrycja Cerefin (startowało 13 zawodników)

10 miejsce w ćwiczeniach ind. w kat.wiekowej 13 - 15 lat zdobyła Emilia Kret (startowało 13 zawodników)

9 miejsce w ćwiczeniach ind. w kat.wiekowej 11 - 12 lat zdobyła Emilia Szarek (startowało 54 zawodników)

13 miejsce w ćwiczeniach ind. w kat.wiekowej 11 - 12 lat zdobyła Kinga Gałat (startowało 54 zawodników)

(startowało 61 zawodników)

Osiągnięciem swoich zawodników pochwaliła się Fundacja EDU – która rozpoczęła przygodę z akrobatyką już w 2018 roku. Dziś w ramach zajęć akrobatycznych mali akrobaci ćwiczą układy z dziedzin: akrobatyki sportowej, gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki powietrznej pod czujnym okiem trenerki Katarzyny Kiwak, która na swoim koncie posiada spektakularne sukcesy na arenie europejskiej m.in.: