Reklama

Podsumowanie zbiórki "Robię to #DLASTALI Mielec" [ZDJĘCIA, VIDEO]

Opublikowano: czw, 6 sty 2022 19:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dziś odbyła się konferencja PGE FKS Stali Mielec. Wzięli w niej udział m. in. Prezes Jacek Klimek oraz Alan Rosenbeiger. Organizator zbiórkI "Robię to #DLASTALI Mielec" podsumował akcję.

Zrzutka została założona 15 października 2021 w celu ratowania klubu PGE FKS Stali Mielec. Udało się zebrać kwotę 216 153,015 zł. Na konto zbiórki dokonano 1181 wpłat w tym 13 osób przelało pieniądze stacjonarnie na poczcie. Największa wpłata jaką dokonano to 8800 złotych, a najmniejsza 1 złotych. Adres www.zrzutka.pl/dlastali był udostępniany 1170 razy.  #DlaStali był jednym z najpopularniejszych hasztagów na Twitterze i Facebooku. O zrzutce wielokrotnie pisały wszystkie lokalne media, także regionalne oraz ogólnopolskie. Byliśmy w Internecie, gazetach, rozgłośniach radiowych oraz w telewizji w najpopularniejszym programie o Ekstraklasie tj. Liga+ Extra w Canal+. W akcję Robię To #DlaStali Mielec w różny sposób zaangażowały się osoby mieszkające za granicą. Zrzutkę wspierały takie państwa jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Holandia, Niemcy, Norwegia, Austria, Irlandia, Hiszpania, Szwecja, Francja, Dania, Włochy, Szwajcaria, Belgia, Kanada, Białoruś, Ukraina, Portugalia, Rumunia, Ghana. W akcje Robię To #DlaStali Mielec w różny sposób zaangażowały się osoby mieszkające w Polsce z takich   miast i miejscowości  jak: Mielec, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Dębica, Lublin, Kielce, Wrocław, Tarnów, Kolbuszowa, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Lisia Góra,Żyraków, Jasło, Toruń, Staszów, Jerzmanowice, Katowice, Tychy, Baranów Sandomierski, Głogów Małopolski, Szczucin, Skopanie, Ropczyce, Cmolas, Zabrze, Grębów, Gdańsk, Łańcut, Poznań, Połaniec, Gdynia i Sędziszów Małopolski. Na grupie na Facebooku odbywyały się różne licytację. Do tej grupy dołączyło 2447  członków. Rekordowy dzień na licytacjach to 26 października 2021, gdzie na konto zrzutki wpłynęło 12 000 PLN. Licytowano między innymi koszulkę Roberta Lewandowskiego, spotkanie z legendą Stali Mielec Edwardem Kazimierskim, lot szybowcem, zwiedzanie wieży lotniczej, udział w przygotowaniach do meczu Stali Mielec, piłki z autografami Reprezentacji Polski,  treningi z Mistrzami Świata, partię szachową z Mistrzem Polski, koszulki piłkarzy Stali Mielec, karnety na mecz.

 

 

"Bardzo chcieliśmy dokonać nieoczekiwanego. Dziś możemy potwierdzić, że również dzięki Tobie wydarzył się cud. Paradoksalnie nie pieniądze były najważniejsze w tej akcji. Najważniejsze i najcenniejsze w tym społecznym wydarzeniu okazało się to, co niepoliczalne. Dziś odważnie możemy powiedzieć, że #DlaStali udało nam się zjednoczyć ludzi oraz wywołać wartościowe dyskusje, które dodawały energii innym. Nasza pomoc jest oczywiście ułamkowa, ale proszę pamiętaj, że to również dzięki Tobie światła na Solskiego 1 nie zgasną!- podsumował Alan.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.