Stal Mielec zdobyła w Radomiu cenny punkt

Autor: | Zdjęcie: Materiały prasowe

Stal Mielec zdobyła w Radomiu cenny punkt  - Zdjęcie główne

foto Materiały prasowe

Sport W niedzielę 20 marca o godzinie 12:30 odbył się mecz Stali Mielec z Radomiakiem Radom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Radomiak Radom – PGE FKS Stal Mielec  1 : 1

Bramki:

Oskar Zawada  (44')

Karol Angielski (76')

Żółte kartki: Oskar Zawada, Mateusz Żyro, Maksymilian Sitek, Damian Primel, Krystian Getinger.

W 44 minucie Oskar Zawada dostał prostopadłą piłkę i sam na sam z bramkarzem posyła piłkę do bramki. Do przerwy Stal Mielec prowadzi 1:0, a gospodarze nie mają ani jednego celnego strzału na naszą bramkę. W drugiej połowie Bramkarz Stali łapie piłkę w głębi pola, lecz ta wypada mu z rąk, powalając przy tym Angielskiego. Po sprawdzeniu VAR sędzia dyktuje rzut karny, który z łatwością wykonuje Karol Angielski.