Radomyśl Wielki. Tym razem mecz zakończył się porażką, ale kibice nie zawiedli

Sport W sobotę 30 kwietnia o godzinie 16:00 rozpoczął się mecz piłki nożnej pomiędzy KS Radomyślanka VS Lechia Sędziszów Małopolski. Na trybunach stadionu zgromadziło się wielu kibiców chcących dopingować swoje drużyny.

Po rozpoczęciu meczu okazało się, że Lechia jest dość trudnym przeciwnikiem i pierwsza bramka wpadła już w 9. minucie meczu strzelona przez Kamila Wesołowskiego. W 30 minucie udało się zremisować 1:1 dzięki Dawidowi Sztuce-reprezentantowi KS Radomyślanka.

Radość kibiców jak i samych piłkarzy nie potrwała zbyt długo, bo po kilkunastu minutach znów goście wyszli na prowadzenie. Ostatecznie rozgrywki piłkarskie zakończyły się zwycięstwem przeciwnika, 1:5 co uplasowało ich na dość wysokim miejscu w tabeli.