Reklama

Podium dla mielczan na Pucharze Podkarpacia w karate! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Podium dla mielczan na Pucharze Podkarpacia w karate! [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Karatecy Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate powrócili do domu z pucharami po wygranych w konkurencjach kumite oraz kata. Cała reprezentacja stanęła na podium!

W sobotę, 3 października w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle miał miejsce VI Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin. Na turniej udało się aż 112 zawodników reprezentujących podkarpackie kluby karate kyokushin. Na Pucharze nie mogło zabraknąć również przedstawicieli naszej rodzimej drużyny - Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate

Karatecy stawali ze sobą do pojedynków w walce zwanej w karate kumite oraz w układach kata - z podziałem na kategorie wiekowe oraz wagowe. Mielec reprezentowało trzech zawodników - Arkadiusz Wais, Adrian Rzeszutek oraz Mieszko Zaręba i cała trójka stanęła na podium turnieju. W konkurencji kata Mieszko Zaręba zajął drugie miejsce. Co zaś tyczy się pojedynków kumite - te zostały całkowicie zdominowane przez mielczan. Pierwsze miejsce zajął Mieszko Zaręba, zaraz zanim na podium stanął Adrian Rzeszutek, zaś trzecie miejsce przypadło Arkadiuszowi Waisowi.

Puchar Podkarpacia organizowany był przez Jasielski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez shihan Tadeusza Krygowskiego. Funkcję sędziego głównego na turnieju pełnił shihan Ryszard Kiper. Gratulujemy naszym zawodnikom sukcesów i godnego reprezentowania naszego miasta.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE