Reklama

Reklama

Piłkarska drużyna Stali wspierana przez PZL w Mielcu. To przykład dla innych strefowych firm

Opublikowano: czw, 31 gru 2020 11:24
Autor: | Zdjęcie: FKS Stal Mielec

Piłkarska drużyna Stali wspierana przez PZL w Mielcu. To przykład dla innych strefowych firm - Zdjęcie główne

Owocne spotkanie dwóch prezesów: Stali Mielec i PZL w Mielcu. | foto FKS Stal Mielec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W siedzibie PZL w Mielcu 30 grudnia doszło do spotkania nowego prezesa FKS Stal Mielec S.A. Jacka Klimka z prezesem Polskich Zakładów Lotniczych Januszem Zakręckim. W spotkaniu wziął również udział europoseł Tomasz Poręba, który od lat wspiera mielecki klub. Było to pierwsze oficjalne spotkanie nowego prezesa FKS Stal Mielec z długoletnim partnerem klubu, jakim jest PZL Mielec.

Spotkanie było przede wszystkim okazją do przedstawienia strategii prezesa Klimka dla klubu na najbliższe miesiące, a także celów długoterminowych, które stawiane są przed drużyną i klubem. Nie zabrakło rozmów o przyszłości klubu i wizji jego rozwoju w najbliższych latach.

Rozmowy dotyczyły także dalszej współpracy pomiędzy FKS Stalą Mielec S.A. a Polskimi Zakładami Lotniczym w kontekście podpisanej we wrześniu umowy sponsorskiej. PZL Mielec od lat konsekwentnie wspiera FKS Stal Mielec, co nierozerwalnie wiąże się z rozwojem klubu. 

– PZL Mielec są wiernym kibicem drużyny od lat, a sponsorem nieprzerwanie od 2014 roku. Nieustannie kibicujemy i trzymamy kciuki za naszą mielecką drużynę piłki nożnej i jej dobre wyniki w trwających rozgrywkach. Panu Prezesowi życzymy natomiast wytrwałości i powodzenia w nowej roli i sukcesów podejmowanych działań na rzecz rozwoju Klubu PGE FKS Stal Mielec – powiedział Janusz Zakręcki, prezes zarządu, dyrektor naczelny PZL Mielec.

Polskie Zakłady Lotnicze należące do koncernu Lockheed Martin, to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych. Firma jest kluczowym motorem rozwoju regionalnego a także czołowym eksporterem w kraju. Obecnie, będąc jednym z największych pracodawców w regionie, zatrudnia ponad 1600 osób. 

– Bardzo się cieszę, że miałem przyjemność uczestniczyć w tym spotkaniu. To bardzo istotne, że w tak ważną rundę rewanżową w Ekstraklasie, klub wchodzi z mocnym wsparciem PZL Mielec. Dzięki  zaangażowaniu PZL Mielec i w tym sezonie, klub zyskuje nie tylko sprawdzonego partnera w biznesie, ale także finansowo. Jestem pewien, że współpraca Polskich Zakładów Lotniczych z FKS Stalą Mielec będzie kontynuowana również w kolejnych latach i przyniesie wiele sukcesów obu stronom. Chciałbym podziękować panom prezesom za to bardzo owocne spotkanie – powiedział Tomasz Poręba.

– Bardzo się cieszę, że klub ma wśród swoich partnerów taką firmę jak PZL, która kontynuuje z nami współpracę już od lat. To także świetny przykład dla innych firm z mieleckiej strefy ekonomicznej, aby wspólnie poprzez sport budować wizerunek Mielca i Podkarpacia w Polsce.  Chcę bardzo podziękować prezesowi Zakręckiemu za zaufanie i wsparcie w ostatnich latach. Historia i sukcesy FKS Stali Mielec była zawsze nierozerwalnie związana z lotnictwem. Chcę, aby było tak nadal i bardzo liczę, że przy wsparciu europosła Poręby, będziemy nasze dobre relacje w przyszłości rozwijać – powiedział prezes Jacek Klimek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.