Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Przecławia [WYNIKI]

Sport Zakończył się pierwszy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Przecławia. Patronat nad zawodami objął Grzegorz Skrzypek. Zawodnicy rywalizowali w 9 partiach, gdzie najlepszym okazał się mieszkaniec miejscowości Rzemień Wiktor Augustyn zdobywca 8 pkt, który zdobył również tytuł mistrza Gminy Przecław w Szachach na rok 2021.

Najlepszym młodszym juniorem oraz juniorką zdobywając również tytuły mistrzów Gminy Przecław w Szachach na rok 2021 w klasyfikacji junior młodszy okazali się uczniowie Szkółki Szach Mielec  Zuzanna i Franciszek Skrzypek z Przecławia. Wicemistrrzynią  Gminy Przecław w Szachach została Daria Kopacz (Szach Mielec), która zdobyła 7 pkt,a trzecie miejsce zajął Daniel Kopacz zdobywając 6,5 pkt również ze Szkółki Szach Mielec.