Reklama

Nowy-stary trener?

Opublikowano:
Autor:

Nowy-stary trener? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ciągle nie wiadomo, kto zastąpi Janusza Białka na stanowisku trenera drużyny pierwszoligowych piłkarzy Stali Mielec. Od minionego piątku trwają rozmowy z kandydatami, którzy zgłosili akces na tę funkcję. Są wśród nich zarówno polscy trenerzy, jak również szkoleniowcy zagraniczni. Decyzja miała zapaść na początku bieżącego tygodnia, ale ciągle jej nie ma.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że do grona kandydatów włączony został także Maciej Serafiński, który od momentu zwolnienia Janusza Białka prowadzi treningi i wystąpił w roli pierwszego trenera w Katowicach w meczu z GKS. Postawę drużyny Stali - szczególnie w drugiej połowie komplementował trener Katowic Jerzy Brzęczek, wręcz namawiając działaczy mieleckiego klubu, aby pozostawili Serafińskiego w roli trenera.

Problemem jest licencja UEFA Pro, której dotychczasowy asystent Janusza Białka nie posiada, a która jest warunkiem prowadzenia drużyny w I lidze. Działacze Stali czekają na decyzję PZPN, który może się zgodzić na przedłużenie okresowego prowadzenie naszej drużyny przez Macieja Serafińskiego. Gdyby taka zgoda była, niewykluczone, że ten młody trener pracowałby z zespołem Stali Mielec do końca rundy jesiennej.
       

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE