Nieciekawie na Solskiego. Stal Mielec przegrała z beniaminkiem [ZDJĘCIA, VIDEO]

Sport W sobotę, 17 września Stal Mielec przegrała z Widzewem Łódź 0:3. Pierwsza połowa budziła optymizmem. Natomiast druga sprawiła, że niektórzy kibice wcześniej opuściły trybuny.

To kolejna dość wysoka porażka Stali Mielec. W ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:4.

W pierwszej połowie drużyna z Mielca miała dobre sytuacje, które nie zamieniła na bramkę. Druga połowa wyglądała wręcz odwrotnie. To Widzew przejął inicjatywę, co widać po strzelonych bramkach.  Na mecz przyjechało dużo kibiców z Łodzi.

PGE FKS Stal Mielec - Widzew Łódź 0 : 3