Kolejne zwycięstwo SPR Stali Mielec

Sport Drużyna z Mielca od początku wiedziała, że to będzie bardzo trudny i wyrównany mecz, i nie myliła się. Dopiero w 20 minucie goście odskoczyli Stali na 3 punkty. Do przerwy było 12:13.

WYNIK: SPR Stal Mielec -  SUMKS Jedynka Myślenice 24:20 (12:13)

Druga połowa należała do Stali Mielec, która przeprowadza szybkie akcje zakończone celnymi rzutami. Biało-niebiescy nie dali sobie już odebrać prowadzenia, choć dwa razy drużyna z Myślenic doprowadzała do remisu. Ostatnie minuty były pod kontrolą mielczan.

Należy wyróżnić bramkarza Krystiana Kołacza, który swoimi interwencjami wiele razy ratował wynik. Tym sposobem Stal po raz kolejny wygrała 2-ligowy mecz 24:20.

SKŁAD: SPR Stal II Mielec: Krystian Kołacz, Jakub Tara - Filip Draguła (3), Daniel Osmola , Mikołaj Wilk, Adrian Czajkowski, Jakub Chojecki, Kacper Rybicki, Łukasz Kilian (1), Kacper Sobczyk (5), Tomasz Polechoński, Artur Ziomek (4), Paweł Król, Mikołaj Wanatowicz (2), Paweł Dzierga (1)

TRENER: Tomasz Sondej