Jagiellonia Białystok – PGE FKS STAL MIELEC 1:1 Okiem kibica

Jagiellonia Białystok – PGE FKS STAL MIELEC 1:1 Okiem kibica - Zdjęcie główne

Sport Sprawdziliśmy co po meczu wyjazdowym myślą kibice oraz zawodnicy.

-Na wyjazd do Białegostoku wybraliśmy się jednym autobusem w 70 osób. Łącznie było nas  około setki, gdyż niektórzy kibice wybrali się autami. Towarzystwo było świetne, ponieważ pojechała żelazna ekipa. Doping był prosto z serducha. Cieszę się, że udało się dowieżć punkcik do Mielca - powiedział jeden z kibiców.

Ta inicjatywa ma uczcić pamięć o wybitnym muzyku z Mielca - Jacku Polaku [FILM]

-Uważam, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Do Mielca należała pierwsza połowa, natomiast do gospodarzy druga. Jagielonia miała fajny doping, ale nie odstawaliśmy. Wyjazd był konkretny. W trasie byliśmy od 8.30 do 17:00 i po meczu do Mielca dotarliśmy o godzinie 3:00. - dodał.

-Przed sezonem nie wierzyłem, że Stal Mielec utrzyma się w Ekstraklasie. Teraz jestem tego pewien. Widać, że mamy napastnika. Piasecki po prostu absorbuje tych obrońców. Jest teraz naszą gwiazdeczką - zakończył kibic.

Co po meczu powiedział Grzegorz Tomasiewicz?

– Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Szkoda tej bramki straconej po stałym fragmencie gry – powiedział po meczu Grzegorz Tomasiewicz.

– Szkoda tej sytuacji z pierwszej połowy, którą mieliśmy na 2:1. Myślę jednak, że ten punkt powinniśmy szanować, bo druga połowa była dla nas dużo gorsza niż pierwsza. Mieliśmy dużo strat, które napędzały drużynę przeciwną – dodał pomocnik PGE FKS Stali Mielec.

Nie był to pierwszy mecz, w którym nasza drużyna gorzej prezentuje się w drugiej połowie. – Rozmawiamy o tym – odpowiada Tomasiewicz. – Też zadajemy sobie pytanie, co się dzieje w tej drugiej połowie, bo to jest nie jest pierwszy, ani drugi raz. To jest już kolejny mecz, w którym w pierwszej połowie fajnie gramy piką, stwarzamy sobie sytuacje, a druga połowa jest dużo słabsza – kończy nasz zawodnik.

Co po meczu stwierdził Mateusz Żyro?

- Jesteśmy zadowoleni z tego punktu. Małymi kroczkami. Teraz remis, a  następnym razem zwycięstwo - powiedział Mateusz.

- Wolę mieć brata w swojej drużynie - zakończył nasz zawodnik.