ITA TOOLS Stal Mielec musiała uznać wyższość Tarnowa

Autor: | Zdjęcie: Kamila Bik

ITA TOOLS Stal Mielec musiała uznać wyższość Tarnowa - Zdjęcie główne

foto Kamila Bik

Sport Najbardziej zacięty mecz w lidze zakończył się tie-breakiem. Na hali w Tarnowie komplet widzów. Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA TOOLS Stal Mielec 3:2 (22:25, 25:19, 20:25, 25:16, 15:13)

To był widowiskowy mecz. Zmierzyły się ze sobą dwie drużyny, które nie straciły jeszcze ani jednego seta w lidze i są głównymi kandydatami do awansu.

Pierwszy set zaczął sie świetnie dla zespołu z Mielca. Stal wywalczyła 8-punktową przewagę. Siatkarki z Tarnowa doprowadziły do wyrównania. Mimo to ITA TOOLS wygrała seta 25:22.

Drugi set to popis Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów (25:19).  Gospodynie wygrały zdecydowanie również 4 seta.

W tie breaku ITA TOOLS Stal Mielec cały czas miała 2-punktową przewagę. Tarnowianki doprowadziły do remisu 13:13. Niestety kolejne dwie akcje również były dla przeciwniczek Stali.