Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: AGATA KOZIOŁ

FKS Stal Mielec zwycięzcą meczu z Piastem Gliwice. Wynik zadowala kibiców [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
235
zdjęć

Mecz FKS Stal Mielec | foto AGATA KOZIOŁ

SportUpalny dzień dołożył emocji i jeszcze bardziej rozgrzał kibiców pod koniec dnia wynikiem 2:0 dla Stali. Zobaczcie zdjęcia ze starcia mielczan z Piastem Gliwice.

W poniedziałek 19 sierpnia o godz.19:00 na stadionie w Mielcu odbył się mecz FKS Stal Mielec i Piast Gliwice w ramach 5 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przed rozpoczęciem meczu piłkarze uczcili minutą ciszy zmarłego ś.p. Franciszka Smudę mocno związanego z Mielcem i piłką nożną.

Pierwsza połowa meczu przebiegała bez liczb zmieniających się na bilbordzie oprócz upływajacych minut. Częste rzuty rożne także nie wniosły zmiany wyniku. Druga połowa zaczęła jakby obracać zegarem o 360 stopni i to dało wynik 1:0, do którego przyczynił się w 79 minucie Ilya Szkurin.

Kolejnym idealnym debiutanckim trafieniem w bramkę mógł pochwailić się w 84 minucie Ravve Assayag.

To dało efekt końcowego wyniku 2:0 i tak zakończono mecz, gościom nie udało się  go zmienić. Radość ogromna dla kibiców Stali Mielec byla widoczna i słyszalna na trybunach. Mimo doliczonych 4 minut do czasu spotkania nie zmieniło to wyniku.