Reklama

Spotkaj się z nami w oddziale PZU

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Spotkaj się z nami w oddziale PZU - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Mielecki oddział PZU nasi klienci mogą łatwo znaleźć przy ul. Kościelnej 14 (obok Kościoła na Starówce). To tam, w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, od poniedziałku do piątku, odpowiemy na Twoje pytania.

Różnorodność


Potrzeba bezpieczeństwa należy do podstawowych ludzkich potrzeb.    Choć z wiekiem zmieniają się nasze priorytety, w każdym momencie życia potrzebujemy zapewnienia, że nasze życie, zdrowie, najbliżsi, dom, mieszkanie są bezpieczne i w dobrych rękach.  PZU stale rozwija swoją ofertę, aby każdy mógł wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązania z bogatej oferty ubezpieczeń z zakresu życia, majątku i zdrowia. 

Dbamy bowiem nie tylko o ochronę życia i zdrowia naszych Klientów, ale także o  ważne elementy majątku, jakimi są mieszkanie, dom, czy samochód. 

A może wyjeżdżasz na upragniony urlop i nie chcesz martwić się o siebie, swój bagaż? Chcesz być pewny, że szczęśliwie dojedziesz do celu?  Zostawiasz na kilka dni swoją firmę bez opieki?  A może cieszysz się nowym domem i chcesz ubezpieczyć instalację fotowoltaiczną? Przyjdź do nas, aby porozmawiać na temat najlepszych dla Ciebie form ubezpieczeń.

Doświadczenie


Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, ile możliwości otwiera przed nami ubezpieczenie w PZU.

Przede wszystkim - nie zawsze wiemy, od czego tak naprawdę chcemy się zabezpieczyć. Często ubezpieczamy tylko dom i samochód. Tymczasem możliwości jest naprawdę wiele.

Dlatego warto wybrać się na rozmowę ze specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń. Chętnie przeanalizujemy sytuację życiową i doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty. Służymy merytorycznym wsparciem również przy zgłoszeniu świadczeń osobowych, szkód komunikacyjnych i majątkowych. Cały nasz zespół jest gotowy do obsługi najbardziej wymagającego klienta, a nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej.

Zachęcamy do kontaktu osobistego z nami. Podczas spotkania można porozmawiać o tym, jak przygotować się na różne, nieprzewidziane sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Czas pandemii przekonał nas, jak bardzo bezbronni jesteśmy w obliczu niespodziewanych zdarzeń. W ofercie PZU jest zaś wiele propozycji, dzięki którym możemy zadbać o bezpieczeństwo nasze i bliskich. 

Czas pandemii


W trosce o wspólne bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów w naszym oddziale zachowane są wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa związane z sytuacją epidemiologiczną.

Dostosowaliśmy się do potrzeb rynkowych dlatego nasi klienci mogą także liczyć na rozmowę, czy obsługę w formie zdalnej.

Nasza oferta dla rodziny


Jedną z propozycji, na którą chcemy zwrócić uwagę, jest możliwość objęcia ochroną w ramach jednej polisy siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć całą rodzinę.

Zakres tych ubezpieczeń jest bardzo szeroki i obejmuje finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci. W przypadku polisy PZU, w jej zakres wchodzi także pomoc finansowa w sytuacjach takich jak m.in. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie ciężkiej choroby (np. raka), utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia czy chodzenia po schodach) – aż po organizację leczenia za granicą i pokrycie jego kosztów.

Oferta PZU jest tak skonstruowana aby odpowiadała na potrzeby i oczekiwania klientów i zapewniała im realną pomoc. Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób, które zdarzają się ludziom najczęściej i wywołują w nas największe obawy. Dlatego m.in. obejmują one możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę dziecięcych ciężkich chorób czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu.

Po pobycie w szpitalu klienci mogą dodatkowo otrzymać Kartę apteczną, która pozwala na odbiór dowolnych produktów w aptece (leki, suplementy, kosmetyki itd.) o wartości od 100 do 1000 zł, w zależności od ustalonego limitu karty. Wszystko po to, aby lepiej wspierać ubezpieczonych i ich rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.


 

Rozmowa z Anną Dobrowolską-Durnaś, dyrektorem mieleckiego oddziału PZU


- Rynek ubezpieczeń jest dosyć wymagający ze względu na liczną konkurencję. W jaki sposób udaje się wam skutecznie konkurować z innymi ubezpieczycielami?
W wymagających warunkach konkurencji rynkowej, ale też w czasach pandemii, kiedy zostały zakłócone relacje międzyludzkie, dla firmy, oddziału i wszystkich pracowników mojego zespołu najważniejszy jest klient. To skupienie uwagi na potrzebach klienta i nasza dostępność dla każdego, szczególnie w tych trudnych czasach, powoduje, że jesteśmy konkurencyjni.

- Co sprawia największą satysfakcję w pracy w ubezpieczeniach?
Największą satysfakcję daje klient zadowolony oraz taki, który poleci nasz oddział kolejnym klientom. Nasza praca to codzienne wyzwania. Towarzyszą nam emocje związane ze zdarzeniami losowymi, które spotykają naszych klientów lub ich bliskich. W takich sytuacjach szczególnie ważny jest bezpośredni kontakt i empatyczne podejście.

Byliśmy i jesteśmy przygotowani na przyjęcie każdego klienta z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. To wszystko czyni oddział miejscem pierwszego wyboru - miejscem z szeroką ofertą produktową, w którym do spraw każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, pomagając mu w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeń. 

Zaproszenie


Zatroszczymy się o ochronę Twoją i Twoich bliskich, oferując ubezpieczenia na życie, czy zabezpieczenie emerytalne. 

Zapraszamy do Oddziału PZU w Mielcu przy ulicy Kościelnej 14.
Godziny pracy oddziału: 8:00 - 16:00 (pn. - pt.)
Adres www: https://mielec.oddzialpzu.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE