Reklama

Kreatywny Dzień Dziecka w Galerii Navigator

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Kreatywny Dzień Dziecka w Galerii Navigator - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Zbliżający Dzień Dziecka nasuwa pytanie: jak spędzić ten dzień, aby uszczęśliwić pociechy? Wielu rodziców wybierze prezenty w postaci zabawek czy gier lub rodzinnie spędzony czas. A gdyby tak zapewnić dzieciom kreatywne świętowanie tego wyjątkowego dnia?

We wtorek 1 czerwca w Galerii Navigator w Mielcu odbędzie się akcja pt. „Kreatywny Dzień Dziecka z Navigatorem”. Wydarzenie będzie wiązać się z nagrodami i dodatkowym konkursem na Facebooku. 1 czerwca po zrobieniu zakupów za minimum 150 zł w Galerii Navigator, każdy klient (po okazaniu paragonu), będzie mógł odebrać pamiątkowy kubek o klockowej budowie.

Struktura kubka pozwalać będzie na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, dzięki temu kubek będzie mógł zmieniać swój wygląd każdego dnia. Podczas Dnia Dziecka w Galerii Navigator stanie także okolicznościowa ścianka, a fotograf od godziny 12:00 do 20:00 wykona dla klientów Galerii bezpłatne pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik będzie mógł upamiętnić kreatywny Dzień Dziecka natychmiastowo wydrukowaną fotografią.

Akcję zwieńczy możliwość udziału w facebookowym konkursie. Zadaniem będzie zamieszczenie fotografii konstrukcji stworzonej na zdobytym kubku w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku Galerii Navigator (https://www.facebook.com/navigatormielec). Do wygrania będą zestawy klocków LEGO. Konkurs potrwa od 1 do 7 czerwca 2021.

Kreatywny Dzień Dziecka z Navigatorem” połączy przyjemność rodzinnych zakupów z atrakcyjnymi pamiątkami i prezentami. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Galerii Navigator: http://galerianavigator.pl/kreatywny-dzien-dziecka-z-navigatorem-ezp-1647.html

Również 1 czerwca przed Galerią Navigator spotkać będzie można psiaki ze Schroniska dla zwierząt w Mielcu. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o procesie adopcji zwierząt.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE