Reklama

Jakie są kluczowe wskaźniki z punktu widzenia UX?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jakie są kluczowe wskaźniki z punktu widzenia UX? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Analityka internetowa jest niezwykle przydatnym narzędziem w prowadzeniu działalności biznesowej. Ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych i marketingowych. Ma szczególne znacznie dla przedsiębiorców z branży e-commerce. Zapotrzebowanie na analityków internetowych systematycznie rośnie, a to oznacza, że warto zdecydować się na pracę w tej prężnie rozwijającej się branży IT. Analityki internetowej można się dzisiaj nauczyć bez większych problemów. Takie możliwości każdemu, kto jest zainteresowany tą tematyką, daje kurs z analityki internetowej.

Czym jest analityka internetowa?

W zarządzaniu stroną internetową mogą zostać wykorzystane bardzo różne narzędzia. Jednym z nich jest właśnie analityka internetowa. Pozwala ona w efektywny sposób dotrzeć do potencjalnych klientów. Jest więc potrzebna każdej firmie, która działa na rynku e-commerce. Co więcej, możliwości, jakie ona daje, są przydatne także dla osób, które prowadzą bloga. Analityka internetowa szkolenie gromadzi dane o użytkownikach, analizuje ich zachowania na stronie, bada ruch na witrynie. 

Analityk internetowy z ogromu informacji, które zbiera, potrafi wyłowić tylko te, które z punktu użyteczności strony są najbardziej istotne. Zbieranie i analizowanie danych odbywa się w sposób ciągły przy wykorzystaniu bardzo różnorodnych narzędzi. Możliwości, które daje analityka internetowa, są tak ogromne, że trudno jest sobie bez niej wyobrazić marketing internetowy.

Analityka internetowa kurs — czy warto go wybrać?

Szkolenie z analityki internetowej adresowane jest przede wszystkim do osób początkujących. Dlatego też program szkolenia jest bardzo mocno rozbudowany, ale dzięki temu jego uczestnicy mogą zdobyć naprawdę dogłębną wiedzę. Kurs z analityki internetowej prowadzony jest przez bardzo doświadczoną kadrę. Zajęcia mają bardzo ciekawy przebieg. 

Co ważne, wykłady prowadzone są bardzo prostym i zrozumiałym nawet dla laików językiem. Większość kursów z analityki internetowej nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Odbywają się one bowiem w formie online. Profesjonalny kurs analityki internetowej w formie online to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Jakie narzędzia poznają uczestnicy kursu z analityki internetowej?

Analityka internetowa do zbierania i analizy danych wykorzystuje bardzo różne narzędzia. Jednym z nich jest Google Analytics. Jest to obecnie chyba najczęściej wykorzystywane narzędzie w analityce internetowe, dlatego zasługuje ono na to, aby poznać je bliżej. Kurs analityki internetowej stwarza właśnie możliwości do dogłębnego poznania możliwości tego popularnego narzędzia. Analityka internetowa bardzo pomaga w prowadzeniu biznesu. Pomaga w rozwiązywaniu wielu istotnych problemów. Google Analytics jest bardzo użytecznym narzędziem. 

Użytkownicy cenią je także za to, że jest ono bezpłatne. Analitycy internetowi do swojej dyspozycji mają także szereg innych narzędzi. Zdecydowana większość (jeśli już nie wszystkie) to narzędzia, za które trzeba zapłacić. Informacje zdobyte dzięki analityce internetowej pozwolą dopasować treść witryny do zainteresowań potencjalnych klientów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE