Reklama

„Dygresje” – po pierwsze dawać radość czytelnikom

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Mielecki Rocznik Literacko-Kulturalny "Dygresje"

„Dygresje” – po pierwsze dawać radość czytelnikom - Zdjęcie główne

foto FB Mielecki Rocznik Literacko-Kulturalny "Dygresje"

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Literatów z Mielca i okolic, zapraszamy na łamy „Dygresji” – Mieleckiego Rocznika Literacko-Kulturalnego. Mieleckie Towarzystwo Literackie daje szansę uznanym twórcom, jak również debiutantom, by prezentowali dorobek w „Dygresjach” – Mieleckim Roczniku Literacko-Kulturalnym.

Do współtworzenia podwójnego numeru pisma, który ukaże się w grudniu 2021 i będzie zawierał regionalną twórczość literacką. Zapraszamy wszystkich piszących pod warunkiem, że zaprezentują ciekawe utwory. Stawiamy na osoby piszące – niezależnie od tego jakie stowarzyszenie reprezentują.

Aby wziąć udział w tym w roczniku, każda osoba pisząca musi nadesłać na adres e-mail zbmich@wp.pl maximum 15 wierszy, fragmentu prozy do 20 stron, tekstów krytyczno-literackich względnie innej twórczości (mile widziane fraszki, aforyzmy, limeryki itp.) w jednym pliku Word wraz z biogramem i w oddzielnym pliku zdjęcia portretowego o rozdzielczości 350 dpi.

 

Termin nadsyłania materiałów upływa definitywnie z dniem 15 października 2021 r. Stanowczo prosimy jednak, by nie odkładać tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Zapraszamy do współpracy artystów malarzy i fotografików: niezwykle poważnie potraktujemy Wasze prace w trakcie redakcji, aby znalazły swoje należne miejsce. Celem Towarzystwa jest prowadzenie działalności kulturalnej w zakresie propagowania literatury i dobrej książki, upowszechnianie nowych zjawisk literackich, stwarzanie warunków dla optymalnego rozwoju, wspieranie ambitnej twórczości, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży - poprzez rozwój jej wrażliwości literackiej i zamiłowanie do literatury.

 

Dlatego zaproszenie kierujemy także do literacko uzdolnionej młodzieży mieleckich szkół średnich. Jesteśmy szczególnie zainteresowani na Waszym współudziałem w tym nietypowym numerze rocznika. Każda nadesłana do nas praca zostanie opublikowana na prawach artystycznego debiutu. Serdecznie zapraszamy chętnych, do skorzystania z szansy takiego debiutu i promocji artystycznej swojej osoby.

-Zbigniew Michalski

                                                                            

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy