Reklama

Znamy pełne listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego

Opublikowano: 1 maja 2019 19:43
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dziś w wielu miastach uroczyście obchodzony był dzień 1 maja, dokładnie 15 lat temu Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Oprócz flag biało-czerwonych w rękach przechodniów można było zauważyć również flagi UE. Wiele miast przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji i w samo południe mieszkańcy odśpiewali hymn Europy "Odę do radości". Już wkrótce, bo 26 maja w naszym kraju odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego i przy okazji dzisiejszego święta przedstawiamy dokładne listy kandydatów z naszego okręgu (nr 9 Rzeszów).

Państwowa Komisja Wyborcza podała do wiadomości oficjalne listy kandydatów do PE, poniżej prezentujemy pełny skład z okręgu nr 9 (Rzeszów):

Lista nr 1

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

1. BRAUN Grzegorz Michał, reżyser ze Starej Wsi
2. BUCZEK Tomasz Wojciech, przedsiębiorca z Kolbuszowej Górnej
3. BAŃKA Damian, pracownik biurowy ze Strzyżowa
4. WOLSKA Violetta Katarzyna, główna księgowa z Krosna
5. SOWIŃSKI Wiesław Mieczysław, przedsiębiorca z Ustrzyk Dolnycj
6. ZAJĄC Monika Magdalena, redaktor z Lublina
7. KARDASIŃSKA Marzena, pedagog ze Stalowej Woli
8. PROĆ Tomasz Mirosław, kierowca z Rzeszowa
9. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz, nauczyciel akademicki z Przemyśla
10. KORWIN-MIKKE Dominika Maria, teatrolog z Otwocka 

Lista nr 2

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

1. SKIBA Anna Agnieszka, przedsiębiorca z Rzeszowa
2. JURZYSTA Marcin, nauczyciel z m. Czudec
3. OLEKSAK Tomasz Robert, politolog z Niska
4. KWOLEK Katarzyna, dziennikarz z Sanoka
5. KRUKAR Radosław Zbigniew, ekonomista z Rymanowa
6. GRYCH-BOCHYŃSKA Urszula, nauczycielka z Dębicy
7. FIC Patryk Beniamin, student z m. Jedlicze
8. PROKOPSKA Joanna Maria, prawnik z Łętowni
9. TERESZKIEWICZ Grzegorz Piotr, przedsiębiorca z Rzeszowa
10. SKRZYSIŃSKI Gniewomir Marek, przedsiębiorca z Krasnego 

Lista nr 3 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni

1. SIEKIERSKI Czesław Adam, nauczyciel z Warszawy
2. SKOWROŃSKA Krystyna, administratywista z Mielca
3. USTROBIŃSKI Marek Jerzy, inżynier budowlany z Rzeszowa
4. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, specjalista ds. public relations z Warszawy
5. FRYDRYCH Joanna Zofia, ekonomistka z Targowiska
6. BUTRYN Renata Celina, nauczycielka ze Stalowej Woli
7. RZĄSA Marek Zdzisław, nauczyciel z Przemyśla
8. SZKOŁA Józef, geodeta z Jarosławia
9. ZYCH Barbara, pielęgniarka z Tarnobrzega
10. ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna, ekonomistka z Dołżycy 

Lista nr 4 

Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

1. PORĘBA Tomasz Piotr, historyk z Mielca
2. RZOŃCA Bogdan Józef, nauczyciel z Jasła
3. LENIART Ewa Maria, prawnik z Dylągówki
4. PILCH Piotr, nauczyciel z Przemyśla
5. WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata, nauczyciel z Rzeszowa
6. GOŁOJUCH Kazimierz Edward, inżynier mechanizacji rolnictwa z Zalesia
7. PAMUŁA Teresa, inżynier ogrodnictwa z Lubaczowa
8. KRUCZEK Stanisław, inżynier elektryk z m. Futoma
9. KUROWSKA Maria Stanisława, nauczyciel z Dąbrówki
10. SAGATOWSKA Janina Zofia, prawnik ze Stalowej Woli 

Lista nr 5

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

1. WISZ Elżbieta Anna, psycholog z Rzeszowa
2. PRENETA Paweł Krzysztof, kierownik projektu z Rzeszowa
3. ITNER Agnieszka, przedstawiciel handlowy z Rzeszowa
4. JASIŃSKI Krzysztof, rencista z Łańcuta
5. OŻÓG Barbara Katarzyna, stolarz meblowy z Nienadówki
6. PACIOCH Hubert Piotr, pracownik sklepu z Kopytowa
7. JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna, psycholog z Gdańska
8. GAWRON Jakub, administrator baz danych z Krasnego
9. RŻANY Monika, socjolog z Mielca
10. TUROŃ Arkadiusz, rencista z Rzeszowa 

Lista nr 6 

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

1. BOBOLA Alicja Maria, dziennikarz z Rzeszowa
2. MASŁOWSKI Maciej Przemysław, informatyk z Rzeszowa
3. HELNARSKI Paweł Andrzej, programista z Chorkówki
4. BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz, inżynier mechanik z Przemyśla
5. BIALIC Dariusz Mieczysław, przedstawiciel handlowy z Rzeszowa
6. NYCZ Ewelina Magdalena, menadżer z Rzeszowa
7. SABAT Joanna Karolina, sekretarka medyczna z m. Niebocko
8. WIKTOR Szczepan Antoni, elektromechanik z m. Żabno
9.KUCAB Konrad Tomasz, inżynier budownictwa z Jarosławia
10. TARGAŃSKA Magdalena Ewa, menadżer z Jasła 

Lista nr 9 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Polexit - Koalicja

1. RYKAŁA Grzegorz Wojciech, administratywista z m. Niechobrz
2. ŻÓŁTEK Monika Anna, informatyk z Krakowa
3. KOTYLAK Piotr Jan, inżynier budowy maszyn z Rzeszowa
4. MICHNO Aneta Joanna, nauczyciel z Rzeszowa
5. CZARNEK Marcin Piotr, stomatolog z Krakowa
6. WIESZCZEK Magdalena, pielęgniarka z Jawornika
7. DŁUGOSZ Michał Wojciech, handlowiec z Krakowa
8. SZATAN Magdalena Maria, biotechnolog medyczny z Olkusza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.