Reklama

Zmieniony skład komisji wyborczej w Trześni

Opublikowano:
Autor:

Zmieniony skład komisji wyborczej w Trześni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z wystąpieniem koronawirusa w lokalu wyborczym w Trześni, gmina Mielec musiała powołać nowe osoby do pracy w tamtejszej Obwodowej Komisji Wyborczej. Wszyscy zostali przebadani na obecność koronawirusa.

Z informacji z Urzędu Gminy w Mielcu wynika, że osoby, które pozostają w kwarantannie nie mogą brać udziału w pracach komisji. Wobec tego skład Obwodowej Komisji Wyborczej w Trześni został uzupełniony o nowe osoby.

Ze względów bezpieczeństwa przed II turą wyborów wszyscy, którzy mają zasiadać w komisji wyborczej przeszli badania na obecność koronawirusa. Wyniki są negatywne. Ponadto lokal wyborczy w Trześni został dokładnie zdezynfekowany, dlatego w niedzielę można w budynku bezpiecznie oddać swój głos.

Niektórzy pracownicy urzędu gminy Mielec, którzy mogli mieć styczność z osobą zakażoną również przeszli badania. Na dzień dzisiejszy w urzędzie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia.

Przypominamy, że od 10 lipca do odwołania bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy w Mielcu jest zawieszona. Więcej na ten temat pisaliśmy >>> TUTAJ
 


CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE