Reklama

Zmiany w urzędzie gminy. Będzie nowa pani skarbnik

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 marca w gminie Przecław nastąpił poważne zmiany. To właśnie tego dnia nastąpiło pożegnanie dotychczasowej skarbnik gminy - Krystyny Kotuli.

 Podczas LIII sesji Rady Miejskiej w Przecławiu nastąpiło pożegnanie dotychczasowej, a zarazem powołanie nowej skarbnik gminy Przecław.

Była to też okazja do podziękowania dotychczasowej skarbnik - Krystynie Kotuli. Funkcję tę pełniła od września 2020 roku. Nie zabrakło wielu słów uznania od burmistrz Renaty Siembab, zastępcy burmistrza, Grzegorza Skrzypka, radnych, sołtysów i dyrektorów gminnych instytucji za profesjonalne i rzetelne trzymanie pieczy nad finansami publicznymi gminy Przecław.

Od teraz funkcję skarbnik gminy Przecław obejmuje Renata Koszyk, wieloletnia pracownica Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła w 2010 roku z bardzo dobrym wynikiem studia licencjackie na kierunku „Zarządzanie” o specjalizacji: „Rachunkowość”, a następnie w 2012 r. studia magisterskie na kierunku „Finanse i rachunkowość” o specjalności: „Rachunkowość i rewizja finansowa”. W kolejnych latach kontynuowała poszerzanie wiedzy na studiach podyplomowych z zakresu „Rachunkowości dla zaawansowanych”, a także „Doradztwa podatkowego”.

Od ponad 10 lat jest związana z administracją publiczną, będąc pracownikiem Urzędu Miejskiego w Przecławiu.

- W swojej pracy udowodniła, że podchodzi do powierzonych jej zadań z pełnym zaangażowaniem, potrafiąc pracować pod presją czasu, a także szukając optymalnych rozwiązań. Życzymy nowej pani skarbnik powodzenia w realizacji planów i jak najlepszej pracy na rzecz gminy Przecław! - przekazuje Urząd Gminy Przecław

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy