Reklama

Zmiany w komisariatach policji w powiecie mieleckim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Mielec

Zmiany w komisariatach policji w powiecie mieleckim - Zdjęcie główne

foto KPP Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadkom. Paweł Leś został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym objął asp. szt. Mariusz Kalicki.

Zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Dariusza Matusiaka, nadkom. Paweł Leś od dnia 16 maja br. jest I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Nadzoruje pion kryminalny.

Nadkom. Paweł Leś wstąpił do Policji w 2007 roku, gdzie pracował w wydziale prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, a kolejno w wydziale dochodzeniowo-śledczym. W latach 2012 - 2017 służył w Zarządzie Rzeszowskim Centralnego Biura Śledczego Policji w wydziałach do zwalczania zorganizowanej przestępczości kryminalnej i narkotykowej. Następnie od września 2017 roku zajmował stanowisko specjalisty w wydziałach dochodzeniowo-śledczym oraz w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W 2019 r. objął stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego KPP Mielec. Od 23 lutego br. pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Z wykształcenia jest matematykiem, absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Podczas wczorajszej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym asp. szt. Mariuszowi Kalickiemu, który dotychczas był kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w Czerminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy