Reklama

Zmiana na stanowisku komendanta mieleckiej policji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Mielec

Zmiana na stanowisku komendanta mieleckiej policji - Zdjęcie główne

foto Miasto Mielec

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podinspektor Jacek Juwa przejął obowiązki w Komendzie Wojewódzkiej w Rzeszowie. Pełniącym obowiązki komendanta mieleckiej komendy został podinspektor Tomasz Grazda.

Nowym p.o. komendanta Komendy Powiatowej Policji w Mielcu został podinspektor Tomasz Grazda.

Podinspektor Tomasz Grazda służbę w Policji pełni od 2002 r. Początkowo pełnił służbę w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, w 2005 r. trafił do Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W 2006 r. służbę kontynuował w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, gdzie był związany z pionem prewencji.

Przez kilka lat zajmował się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Następnie od roku 2016 nadzorował służby prewencyjne. W dniu 1 lipca 2019 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Z wykształcenia jest pedagogiem. Komendant Grazda jest absolwentem Wydziału Pedagogiki i Resocjalizacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie gdzie na Wydziale Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Administracji zdobył tytuł magistra.

W 2013 r. roku ukończył studia podyplomowe z zakresu przestępczości zorganizowanej i terroryzmu w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, a w roku 2018 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej.

Były komendant mieleckiej komendy, podinspektor Jacek Juwa, został p.o. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Nadzoruje pracę następujących wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji:

  • Wydział  Prewencji,
  • Sztab  Policji,
  • Wydział  Ruchu  Drogowego,
  • Wydział  Konwojowy,
  • Wydział Postępowań Administracyjnych,
  • oddział  Prewencji  Policji  w  Rzeszowie,
  • Samodzielny Pododdział  Kontrterrorystyczny  Policji w Rzeszowie.

podinspektor Jacek Juwa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy