Reklama

Zmiana na stanowisku dyrektora GOK-u w Padwi Narodowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmiana na stanowisku dyrektora GOK-u w Padwi Narodowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 47 lat - tyle pracował w samorządzie gminy Padew Narodowa Józef Durda. Od 1978 roku był dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury.

W spotkaniu pożegnalnym uczestniczyli:  wójt gminy, Robert Pluta, Przewodniczący Rady Gminy, Janusz Bik, sekretarz Małgorzata Brożyna, skarbnik Joanna Skopińska-Mycek, pracownicy  Urzędu Gminy w Padwi Narodowej, Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnej Biblioteki Publicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej i Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych.

Wójt podziękował odchodzącemu na emeryturę Józefowi Durdzie za długoletnią  pracę na stanowisku Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi Narodowej. Wyraził wdzięczność za  wieloletnią, aktywną, pełną profesjonalizmu i  pasji  pracę na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury w Gminie Padew Narodowa oraz przekazał życzenia dużo zdrowia, spokoju i uśmiechu na co dzień oraz wszelkiej pomyślności  w życiu osobistym.

 

Wójt gminy powierzył pełnienie obowiązków dyrektora GOK-u Żanecie Podolak.

Żaneta Podolak jest pracownikiem ośrodka kultury od 2019 roku. Przez ten czas mocno zaangażowała się w jej rozwój i funkcjonowanie. Zdobyte doświadczenie pozwoli jej właściwie wypełniać powierzone obowiązki.

Z tej  okazji pani Żanecie składamy  serdeczne gratulacje i życzymy wielu twórczych inicjatyw, wspaniałych osiągnięć i realizacji wszelkich zaplanowanych zamierzeń - przekazuje Urząd Gminy w Padwi Narodowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy