Reklama

Zlot miłośników jednośladów

Opublikowano:
Autor:

Zlot miłośników jednośladów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedzielna aura sprzyjała motocyklistom, którzy tego dnia przyjechali do Rzeszowa, aby zatopić Marzannę. Ponad 2 tysiące miłośników jednośladów zjechało do stolicy Podkarpacia. Nad bezpieczeństwem motocyklistów czuwali policjanci.

Przy Hali Podpromie w Rzeszowie odbyło się spotkanie ludzi, dla których głównym środkiem transportu są motory. Ponad 2 tysiące miłośników jednośladów przyjechało do Rzeszowa, by przywitać wiosnę. Nad bezpieczeństwem uczestników zlotu czuwali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

Widok tylu ciężkich jednośladów robił niesamowite wrażenie.

W związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego policjanci apelują do motocyklistów o bezpieczną i rozważną jazdę, o unikanie ryzykownych manewrów, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg. Natomiast kierowcom samochodów przypominamy, że motocykliści to równorzędni uczestnicy ruchu. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE