Reklama

Złodziej samochodów złapany. Ma na koncie również pobicie

Opublikowano:
Autor:

Złodziej samochodów złapany. Ma na koncie również pobicie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy podejrzewany jest o kradzież dwóch pojazdów i pobicie. Został złapany przez policje, gdy jechał... jednym ze skradzionych samochodów!

Od kilku miesięcy 26-latek dopuszczał się kradzieży, włamań i pobić, kilkakrotnie był zatrzymywany zarówno przez funkcjonariuszy z gminy Tuszów Narodowy jak i przez policjantów z sąsiednich powiatów. 

Policjanci ustalili, że mężczyzna na początku września, w kilkudniowych odstępach czasu, ukradł citroena berlingo i forda focusa. Podejrzany wiedząc, że ma na swoim koncie wiele przestępstw, ukrywał się przed organami ścigania.

Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali podejrzanego, gdy jechał skradzionym fordem. W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy. Nie posiadał jednak uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu zatrzymane za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci ustalili, że 26-latek kilka dni wcześniej sprzedał samochód marki Citroen Berlingo. Kupił go przypadkowo napotkany mężczyzna w miejscowości Bircza, w powiecie przemyskim, za cenę znacznie niższą od rynkowej. Funkcjonariusze odzyskali citroena i zabezpieczyli na parkingach oba skradzione auta. Po zakończeniu czynności trafią one do rąk właściciela.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 26-letniemu mężczyźnie zarzut kradzieży dwóch pojazdów, nie stosowania się do wyroków sądu, oraz zarzut pobicia, którego dopuścił się kilka tygodni wcześniej w Maliniu.

Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE