Reklama

Zgłoś Mielczanina Roku 2017

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś Mielczanina Roku 2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczynamy nasz kolejny plebiscyt, w którym wybierać będziemy osobę w sposób wybitny zasłużoną się dla Mielca lub powiatu mieleckiego. Zwycięzca naszego plebiscytu zostanie uhonorowany Skałką Korso i w przyszłym roku stanie się członkiem kapituły konkursowej. Machina plebiscytowa ruszyła! Coroczny plebiscyt, którego zwycięzca otrzyma tytuł "Mielczanina Roku 2017", właśnie wystartował. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

 

Kogo zgłaszać?

 

Tytuł "Mielczanina Roku" przyznają czytelnicy Korso i kapituła plebiscytu. O wyłonieniu laureata decyduje suma punktów uzyskanych z nominacji oraz z głosowania kapituły. Przypomnijmy, że Mielczanin Roku jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu mieleckiego. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie osoby, która przyczyniła się do rozwoju ziemi mieleckiej w minionym roku. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

 

Jak zgłaszać?

 

Do zgłaszania kandydatów zachęcamy osoby prywatne,  instytucje, fundacje i organizacje działające we wszystkich dziedzinach życia (gospodarka, kultura, sport, organizacje pozarządowe itp.) w powiecie mieleckim. Jak to zrobić? Należy z portalu korso.pl pobrać formularz PDF lub skorzystać ze zgłoszenia zamieszczonego poniżej i wypełnić go w całości. Zgłoszenia kandydatur można składać mailowo na adres:  [email protected], pocztą na adres: Tygodnik Korso, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec z dopiskiem "Mielczanin Roku" oraz osobiście w sekretariacie redakcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia do godziny 16. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso.Wtedy też rozpocznie się głosowanie czytelników.

 

22. edycja

 

Tygodnik Korso plebiscyt organizuje już po raz 22. W gronie dotychczasowych laureatów znajdują się księża, społecznicy, samorządowcy, politycy, ludzie związani ze służbą zdrowia, światem sportu i biznesu. Pierwszym zwycięzcą został proboszcz parafii św. Mateusza w Mielcu ks. Stanisław Jurek. Dwa lata temu nagroda główna konkursu, czyli Skałka Korso, trafiła w ręce śp. Daniela Kozdęby, a w ubiegłym roku zdobył ją Zdzisław Nowakowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE