Reklama

Zebranie sprawozdawcze w OSP Malinie II

Opublikowano: wt, 3 mar 2020 14:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 1 marca w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Maliniu odbyło się zebranie sprawozdawcze.

Podczas zebrania głos zabrali zaproszeni goście m.in: z-ca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP – bryg. Andrzej Marczenia, komendant powiatowy PSP w Mielcu - mł.bryg. Łukasz Kapinos, prezes zarządu oddziału powiatowego ZOSP RP w Mielcu - dh Franciszek Augustyn, wójt gminy Tuszów Narodowy – Andrzej Głaz, radny gminy Tuszów Narodowy oraz naczelnik jednostki OSP w jednej osobie – dh Waldemar Sieczka. Na zebraniu obecni byli również: komendant gminny ZOSP w Tuszowie Narodowym - dh Kazimierz Nowak, sołtys – Jan Maziarz oraz dyrektor zespołu szkół w Maliniu – Lidia Rakoczy.

      Zebranie sprawozdawcze stało się także okazją m.in. do rozmów dot. współpracy druhów  z Państwową Strażą Pożarną, lokalną społecznością oraz przyszłych działań i kierunków rozwoju jednostki OSP w Maliniu.

     Jednostka OSP Malinie II  powstała w  1925  roku. Obecnie zrzesza: 36 członków, 12 członków honorowych, 20 członków młodzieżowej drużyny pożarniczej. Największe osiągnięcia zeszłego roku to: zwycięstwo druhen i druhów w zawodach gminnych CTiF w Maliniu, a następnie również zwycięstwo w zawodach powiatowych CTiF w Chorzelowie (obu drużyn). W bieżącym roku obie zwycięskie drużyny wystartują w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 20 czerwca 2020r w Sanoku. Niewątpliwie najważniejszym osiągnięciem jest włączenie na przełomie roku jednostki do ksrg oraz wybudowanie garażu i pozyskanie sprzętu potrzebnego do właściwego działania jednostki w ksrg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.