Reklama

Zaproszenie dla mieszkańców na spotkanie z WIOŚ

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenie dla mieszkańców na spotkanie z WIOŚ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas tego spotkania przedstawiona zostanie prezentacja obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony środowiska, kontroli przeprowadzonych w firmie Kronospan oraz badań monitoringu przedsiębiorstwa.

Urząd Miasta Mielec informuje:

Zapraszamy mieszkańców miasta Mielca na spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, które odbędzie się 14 listopada o godz. 16:00 w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie prezentacja obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony środowiska, kontroli przeprowadzonych w firmie Kronospan oraz badań monitoringu przedsiębiorstwa. Spotkanie będzie też okazją do przedstawienia swoich uwag oraz uzyskania odpowiedzi od pana Andrzeja Adamskiego, Kierownika Delegatury WIOŚ w Tarnobrzegu oraz pani Beaty Michalak, Naczelnika Wydziału Monitoringu WIOŚ w Rzeszowie.

Spotkanie jest efektem negocjacji, które miały miejsce 10 października w Mielcu, z udziałem Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego w Mielcu mających na celu zmniejszenie zanieczyszczeń oraz poprawę jakości powietrza w naszym mieście.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE