Reklama

Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na Bieg z przeszkodami dla najmłodszych 26 maja

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na Bieg z przeszkodami dla najmłodszych 26 maja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczny Dzień Dziecka upłynie pod znakiem sportu. Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na organizowany po raz pierwszy w naszym mieście „Bieg z przeszkodami dla najmłodszych”. Udział może wziąć każdy przedszkolak oraz uczeń szkoły podstawowej, który zgłosi się do organizatora.

W sobotę 26 maja odbędzie się "Bieg z przeszkodami dla najmłodszych". Areną niecodziennych zmagań 300 dzieci ze wszystkich mieleckich przedszkoli i szkół podstawowych będzie ekstremalny plac zabaw, jaki z tej okazji powstanie na terenie miejskich bulwarów nad Wisłoką. Rywalizacja odbędzie się na specjalnym torze przeszkód, na którym znajdą się rury, opony, siatki maskujące i kurtyny wodne.

Dzieci, które wystartują w ekstremalnym biegu zostaną podzielone na trzy kategorie wiekowe, każda po 100 osób. Rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy w specjalnym formularzu elektronicznym. Udział w biegu jest bezpłatny.


Patronat nad zawodami objęła Firma Husqvarna Group z fabryką w Mielcu oraz producent suplementów diety AvetPharma. W przygotowywanych dla dzieci pakietach startowych znajdą się m.in. worek sportowy i produkty od AvetPharma, mini zestaw klocków lego od firmy Cobi, woda mineralną (Projekt Zdrowie) i batoniki (Artemis Fitness Club). Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez Urząd Miejski w Mielcu i mielecki MOSiR, a na ochłodę lody od Zielonej Budki.


Zaplecze techniczne i wsparcie organizacyjne imprezy zapewni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Firma Akmel zadba o dostawę prądu ze swoich agregatów prądotwórczych.
Wolontariusze Fundacji Klub Młodych Liderów będą obecni przy każdej przeszkodzie, służąc pomocą dzieciakom, aby każde z nich bezpiecznie ukończyło zawody.

ZAPISY:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE