Reklama

Zapraszamy na debatę wyborczą w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl wspólnie z Wyższą Szkołą Gospodarki i Zarządzania w Mielcu organizują debatę kandydatów w wyborach do parlamentu europejskiego. Debata odbędzie się w najbliższy piątek 17 maja o godzinie 18.

Rozpoczyna się gorący okres przed eurowyborami. Z każdej tablicy ogłoszeniowej, bilbordów spoglądają na nas kandydaci starający się o stołek w Parlamencie Europejskim. Ale o co im tak naprawdę chodzi...? Zachęcamy do wzięcia udziału w debacie podczas której można będzie rozwiać wszelkie wątpliwości co do głoszonych programów. W celu przybliżenia planów działań kandydatów zaangażowaliśmy się razem ze studentami w zorganizowanie debaty publicznej dla mieszkańców Mielca.

Debata zaplanowana jest na 17 maja o godzinie 18.00 i odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania przy ul. Warszawskiej 1. Wstęp dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

Dla tych, którzy tego dnia nie będą mogli z różnych względów przybyć, będzie prowadzona transmisja na żywo na facebooku Tygodnika Korso, oraz będzie dostępna retransmisja z debaty po zakończeniu wydarzenia na portalu internetowym korso.pl.

Udział w niej potwierdziło 5 kandydatów:

- Andrzej Zapałowski, nauczyciel akademicki z Przemyśla - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
- Ewelina Nycz, menadżer z Rzeszowa - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
- Marcin Jurzysta – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
- Krystyna Skowrońska – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO, PSL, SLD,.N, Zieloni

- Piotr Pilch - Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości 

W trakcie spotkania zaplanowany został także czynny udział publiczności, można będzie zadać pytanie przybyłym gościom. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mielca i liczymy na merytoryczne odpowiedzi od przybyłych kandydatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE